مبل شویی

مبل شویی در قیطریه

ممنون از ثبت امتیاز شما5/5 - (3 امتیاز)

آشنایی با بهترین مبل شویی در قیطریه:

در این مقاله می‌ خواهیم در رابطه با مبل شویی قیطریه توضیح دهیم. به طور کلی قبل از این که شما را با بهترین مبل شویی در قیطریه آشنا گردانیم، می‌ خواهیم یک سری نکات مهم در رابطه با شستشوی مبل را به شما اعلام نماییم.

چند نکته مهم در رابطه با شست و شوی مبل در قیطریه وجود دارد که ممکن است برخی از مراکز به علت عدم رعایت آن ها به مبل ‌های شما آسیب برسانند. ما در ادامه می‌خواهیم این نکات را ذکر کنیم تا بدانید که چه مواردی در هنگام شستشوی مبل می ‌تواند به مبل شما آسیب برساند.

نکات مهم در رابطه با شست و شوی مبل ها:

این نکات به شرح زیر خواهند بود:

زمانی که مبل ‌ها شسته می ‌شوند، اگر دارای پایه چوبی باشند، نبایستی که حجم آب زیادی را به روی آن ها ریخت. چرا که ممکن است این آب به درون پایه ‌های چوبی نفوذ کرده و باعث شل شدن، فاصله افتادن و فرسوده شدن و همچنین باد کردن پایه‌ های مبل شود.

از آنجایی که رطوبت باعث از بین رفتن بافت چوب می ‌شود، ممکن است، علی رغم اینکه فرم پایه مبل تغییر کند، پایه‌ های چوبی مبل دچار شکستگی شوند.

مبل شویی در قیطریه

آسیب مبل ها به وسیله ی فشار فیزیکی:

مسئله بعدی میزان فشار مناسب برای شستن مبل ‌ها است. همانطور که می ‌دانید مبل‌ ها از متریال ‌های مختلفی تولید شده اند. از جمله پارچه‌ هایی که می ‌توانیم برای تولید مبل نام ببریم: چرم، فوتر، پارچه، سوئیت و غیره می ‌باشد. هر کدام از این متریال‌ ها ممکن است که در برابر برخی از مواد غذایی نظیر: چای و قهوه دچار لکه شوند.

با این حال بایستی برای هر لکه خاصی یک ترفند ویژه را به کار برد. هرگز تصور نکنید که می ‌توانید با فشار فیزیکی زیاد، بدون ترفند باعث از بین رفتن لکه‌ ها شوید. فشار فیزیکی زیاد تنها باعث فرسوده شدن، ساییده شدن و از بین رفتن پارچه ‌های مبلمان شما خواهد شد. همچنین نبایستی که آب و کف را با فشار زیاد به روی پارچه ‌ها وارد نمایید. چرا که ممکن است این پارچه ‌ها آسیب ببینند.

دیگر خدمات  نمونه کار مبل شویی

تمیز کردن پارچه ‌های مبل توسط برس می ‌تواند باعث خط و خش دار شدن پارچه ی مبل و فرسوده شدن آن شود. لذا توصیه ما این است که حتماً از تجهیزات ویژه استفاده گردد. این روز ها تجهیزات مختلفی برای شستشوی مبل در قیطریه پدید آمده است. از جمله این تجهیزات وسیله ‌ای برای مبل ‌شویی می ‌باشد که همانند یک جاروبرقی عمل می‌ کند.

این وسیله دارای یک مخزن برای کف تمیز و یک مخزن برای آب و کف کثیف است. ابتدا با فشاری مناسب، کف به روی مبلمان خالی می ‌شود. سپس با فشار و مکش مناسب، همان کف و آب از روی مبل جمع می ‌شوند.

این امر باعث می ‌شود که با مکش آب و کف، تمامی چرک، گرد و غبار و حتی لکه ‌ها مکیده شوند و پارچه مبل‌ ها کاملاً تمیز و  بدون لکه شوند. در عین حال سلامت پارچه مبلمان نیز حفظ شده است.

مسئولیت پذیری بهترین مبل شویی در قیطریه:

مسئله سوم استفاده از متریال مناسب است. برخی از مبل ‌شویی‌ ها برای اینکه مبلمان را تمیز و درخشان تحویل صاحبان آن ها دهند، متاسفانه از متریال شوینده یا دترجنت ‌های قوی استفاده می ‌کنند.

این امر اگرچه می ‌تواند به صورت کوتاه مدت پاسخگو باشد اما شما بعد از مدتی مشاهده می ‌کنید که بافت پارچه ی مبل شما از بین رفته است و حالت کهنگی به خود گرفته است. چرا که متریال شوینده و دترجنت ‌های قوی باعث آسیب دیدن تار و پود پارچه‌ های مبل خواهند شد.

در واقع شستشوی مبل نباید توسط فشار فیزیکی زیاد و دترجنت ‌های قوی صورت بگیرد. بلکه استفاده از تجهیزات به روز، نیروی انسانی کاربلد، متریال استاندارد و مناسب باعث می‌ شود که مبل ‌ها به خوبی تمیز شوند، بدون اینکه هیچگونه آسیبی به آن ها وارد شود.

مبل شویی

 

معرفی بهترین مبل شویی در قیطریه:

حال که می ‌دانیم کوچک‌ ترین خطا در زمان شستشوی مبل‌ ها باعث از بین رفتن و آسیب دیدن آن ها خواهد شد، به شما توصیه می‌ کنیم که هرگز در منزل به شستشوی مبل ‌های خود نپردازید. توصیه بعدی ما به شما این است که هرگز شستشوی مبل خود را به مراکزی که از آن ها اطمینان ندارید، نسپارید.

دیگر خدمات  مبل شویی در طرشت

اگر مراکز شستشوی مبل به صورت غیر استاندارد مبل‌ های شما را شستشو دهند، ممکن است باعث بروز آسیب در مبلمان شما شوند تا حدی که شما مجبور به صرف هزینه زیاد برای تعمیر آن ها شوید. نکته مهم دیگر این است که شما برای انتخاب یک مبل‌ شویی در قیطریه، بایستی که تحقیقات فراوانی را انجام دهید اما ما می ‌خواهیم به شما مرکزی را معرفی نماییم که به بهترین نحو به شستشوی مبلمان شما خواهد پرداخت.

خدمات شرکت مبل شو

 

 

شستن مبل ها در خانه:

بهترین مبل شویی در قیطریه، مبل ‌شویی می ‌باشد که تمامی نکات شستشوی مبل در قیطریه را رعایت نماید و از هرگونه بروز و آسیب دیدگی مبل جلوگیری نماید. با این حال یک نکته بسیار مهم در رابطه با شستشوی مبل‌ ها وجود دارد. همه ما می‌ دانیم که مبل ‌ها از وزن زیادی برخوردار هستند و حمل و نقل آن ها بسیار دشوار است.

حال در نظر بگیرید که فردی در یک برج با تعداد طبقات بالا زندگی می ‌کند. معمولاً استفاده از آسانسور برای حمل و نقل اسباب و وسایل خانه نیز در برج ها ممنوع می‌ باشد. پایین آوردن مبل‌ها، بردن آن ها به مبل شویی، سپس تمیز کردن و برگرداندن آن ها به طبقات بالای یک برج، امری بسیار دشوار و از همه مهمتر زمانبر است.

بهترین مبل‌ شویی در قیطریه برای شما این مسئله را حل کرده است. به همین دلیل شما می ‌توانید به راحتی بدون اینکه به حمل و نقل مبل‌ های خود بپردازید، مبل شویی خود را در منزل انجام دهید.

دیگر خدمات  مبل شویی در نیاوران

اشتباه نکنید منظور از مبل ‌شویی در منزل این نیست که خود شما به شستن مبل ‌ها بپردازید، بلکه منظور این است که شما می‌ توانید به بهترین مرکز مبل ‌شویی در قیطریه تماس بگیرید، سپس آن ها افراد خود را به منزل شما اعزام می ‌کنند و به راحتی به شستن مبل های شما خواهند پرداخت.

شستشوی مبل در قیطریه

مبل شویی در منزل:

مبل شویی در منزل تهران، توسط تمامی مبل ‌شویی ‌ها صورت نمی ‌گیرد. چرا که این امر نیازمند داشتن تجهیزات حرفه ‌ای، تکنسین‌ های قابل اعتماد و کاربلد می ‌باشد که بهترین مرکز مبلشو مبل شویی در قیطریه است،

دارای این امکانات بوده و به همین منظور به راحتی به مبل شویی در منزل تهران می ‌پردازد. لذا شما در کمترین زمان و با صرف هزینه ی بسیار کم، می ‌توانید به تمیز کردن مبل‌ های خود بپردازید و هرگز نگران آسیب دیدن آن ها نشوید. چرا که این مرکز در منزل شما به تمیز کردن اصولی مبلمانتان خواهد پرداخت.

مبل شویی در قیطریه

شستشوی مبل در قیطریه ( Sofa cleaning in Qaitariya)

مبل شویی در قیطریهمبل شویی در کنمبل شویی در فردوسمبل شویی در جنت اباد
مبل شویی در میردامادمبل شویی در زعفرانیهمبل شویی در یافت ابادمبل شویی در جیحون
مبل شویی در سیدخندانمبل شویی در تجریشمبل شویی در چیتگرمبل شویی در سی متری جی
مبل شویی در فرمانیهمبل شویی در یوسف ابادمبل شویی در پونکمبل شویی در سهروردی
مبل شویی در تهرانسرمبل شویی در گرمدرهمبل شویی در گیشامبل شویی در کامرانیه
مبل شویی در جردنمبل شویی در خلیج شماره دومبل شویی در دهکده المپیک
مبل شویی در امیر ابادمبل شویی در شهرک غربمبل شویی در مرزداران
مبل شویی در شاهین شمالیمبل شویی در سعادت ابادمبل شویی در سردار جنگل

برخی از مناطق تحت پوشش شرکت مبل شو جهت خدمات مبل شویی و موکت شویی

 

نوشته های مشابه

10 دیدگاه در “مبل شویی در قیطریه

 1. احمدی گفت:

  خیلی خیلی ممنونم بسیار خوب کار رو انجام دادند

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتمادتون باعث افتخاره

 2. محدثه رجبی گفت:

  کارتون حرف نداره ممنون ازتون

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتمادتون باعث افتخاره

 3. محمدرضا گفت:

  خیلی حرفه‌ای و کار بلد هستن ممنون بابت کار خوبتون

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتمادتون باعث افتخاره

 4. نگار سهرابی گفت:

  سلام من قبلا یه شرکت دیگه اومد مبلمانمون شست اصلا راضی نبودم اینبار از شرکت مبل‌شو تشریف آوردن واقعا راضی هستم مشتری ثابت شدم ممنون ازتون

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتمادتون باعث افتخاره

 5. نوید لطفی گفت:

  خیلی تمیز با دقت کار انجام دادن ممنون از پرسنل خوبتون

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتمادتون باعث افتخاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *