مبل شویی

مبل شویی در منزل

ممنون از ثبت امتیاز شما4.9/5 - (125 امتیاز)

ارائه خدمات

ارائه خدمات 7 روز هفته بدون تعطیلی.

زمان پاسخگویی

زمان پسخگویی 8 الی 23

سفارش آنلاین

سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

مبل شویی در منزل

 

مبل به دلیل راحتی و جذابیت بصری که برای کل فضای داخلی خانه شما فراهم می کند، مهمترین چیز در خانه شما است.

مبل ها به راحتی به دلیل فضای گرد و غبار اطراف کثیف می شوند و به سرعت باعث ایجاد حساسیت و سایر مسائل بهداشتی مرتبط می شوند،

بنابراین نظافت به یک ضرورت تبدیل می شود. مواد شوینده مناسب، تجهیزات مناسب و کادرب آموزش دیده، الزامات سختگیرانه برای یک فرآیند کارآمد تمیز کردن مبل هستند. حتی اگر یکی از آنها را نداشته باشد، مطمئنا مبل شما آسیب می بیند.

ما این واقعیت را بهتر از هر کسی درک می کنیم. از این رو، ما خدمات نظافت مبل را در تهران کارآمد و مقرون به صرفه با تیمی کاملاً اختصاصی از مبل شو های آموزش دیده و حرفه ای ارائه می دهیم. ما در تمیز کردن، ضدعفونی کردن و از بین بردن لکه‌های مبل شما متخصص هستیم تا با حفظ رنگ، ظاهر یا بافت اصلی، آن را به‌عنوان روشن‌تر و تازه‌تر نشان دهیم.

شستشوی مبل در منزل تهران

 

خدمات مبل شویی در منزل تهران و شستشوی مبلمان در تهران از جمله خدماتی است که در تمام طول سال درخواست دارد و افراد بسیاری متقاضی آن هستند. البته این حجم از درخواست به طور معمول با نزدیکی به عید نوروز بیشتر هم می ‌شود. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که به جای حمل مبلمان به مراکز مبل شویی در تهران از خدمات شستشوی مبل در منزل تهران استفاده کنند.

شستن مبل در خانه هم مانند سایر خدمات نیازمند تخصص و آگاهی کافی است. مثلا برای مبل شویی در منزل تنها ما نیاز داریم که جنس پارچه مبل را بشناسیم. با انواع مواد شوینده مبل آشنا باشیم و همین طور نوع دستگاه مبل شویی در تهران

شستشو مبل در منزل متفاوت با قالی شویی و شستشو فرش است و برای آن نمیتوان از مواد شستشو فرش استفاده کرد. بهتر است بجای اینکه برای شستن مبل به دمبال یافتن مبل شویی در تهران ارزان باشید

به این فکر کنید که کیفیت کار چگونه انجام میشود. زیرا شستشو نامناسب ممکن است باعث آسیب رسیدن به پارچه مبلمان شما بشود

برخی از نمونه کار های مبل شویی ما

 

خدمات نظافت کاناپه یک افزودنی عالی به روال معمول تعمیر و نگهداری خانه شما است: تمیز کردن کاناپه ها به طور مرتب طول عمر مواد ظریف یا لکه دار را افزایش می دهد و حتی می تواند قطعات قدیمی یا فرسوده را تازه کند. خدمات نظافت کاناپه همچنین می تواند به از بین بردن آلرژن ها برای کسانی که به شوره حیوانات خانگی یا کنه های گرد و غبار حساس هستند کمک کند و می تواند یک منبع مفید برای پاک کردن لکه های مزاحم یا بوهای غیر معمول باشد.

 • نکات برای مراقبت از مبلمان چرمی

 

 • شما باید از استفاده از هر گونه مواد شوینده  از جمله دستمال مرطوب خودداری کنید و هرگز از سفید کننده روی مبلمان خود استفاده نکنید. در صورت ریزش، از هیچ محصول پاک کننده ای استفاده نکنید، زیرا با ماده ای که ریخته اید واکنش نشان می دهد و تمیز کردن آن را حتی غیرممکن می کند. برای پاک کردن مبل چرمی به صورت ماهانه از حوله نخی نرم و تمیز و مرطوب استفاده کنید و حداقل سالی یک بار مبل خود را توسط متخصص تمیز کنید. تعمیر و نگهداری کلید است!
 • از قرار دادن مبلمان چرمی در زیر نور مستقیم خورشید خودداری کنید، این کار از مبل شما در برابر خشک شدن و تغییر رنگ محافظت می کند.
 • هر چن وقت یکبار از واکس چرم استفاده کنید.
 • ما چرم را با دسنگاه و با استفاده از محصولات تمیز کننده چرم حرفه ای تمیز می کنیم.

دیگر خدمات  مبل شویی در ونک

 

انواع جنس پارچه مبلمان

 

 1. شستشوی مبل کتان
 2. شستشوی مبل پشمی
 3. شستشوی مبلمان چرمی
 4. شستشوی مبل پلی استر
 5. شستشوی مبلمان مخملی
 6. شستشوی پارچه مبل از جنس میکروفیبر
 7. شستشوی مبل از جنس ابریشم مصنوعی
 8. شستشوی مبل از جنس پارچۀ سان برلا

 شستشو مبل چگونه انجام میشود؟

 

 • بررسی دقیق جنس پارچه جهت انتخاب بهترین ماده شوینده

ابتدا با توجه به نوع پارچه بهترین ماده شوینده انتخاب میشود.

 • استفاده از جاروبرقی جهت خاک گیریی مبل

در صورتی که مبلمان دارای گرد و غبار زیادی باشد، استفاده از جارو برقی قبل از شروع به کار بسیار مفید است.

در این مرحله مواد لکه بر. بر روی سطح مبل پاشیده میشوند. این کار میتواند تمیزی مبلمان را راحت تر و بیشتر کند

با استفاده از یک دستگاه دریل همراه به برس مخصوص و پمپ متصل به آن که مواد شوینده (تگزاپون) داخل آن هستش انجام شود. این مرحله معمولا بسته به کثیفی مبلمان دو الی سه مرتبه تکرار میشود

 • استفاده از دستگاه وکیوم.

در این قسمت با استفاده از مکنده قوی که بخشی از دستگاه مبل شویی میباشد چرک و کثیفب مبل  از سطح و اعماق مبل جمع آوری میشوند.

 

 مبل شویی (مبل شو)

 • .مبل راحتی. مبل استیل. مبل ال. مبل مدرن. مبل کلاسیک. کاناپه. کوسن و تشک‌های مجزا

خدمات مبل شویی در منزل با (مبل شو)

 1. مبل شویی در منزل تهران
 2. شستشو تشک خوش خواب
 3. شستشوی موکت چسپیده
 4. شستشو فرش در منزل
 5. کاور مبل (ژله ای.پارچه ای)

 

راهکار های خانگی شستشوی مبل در منزل

 

برای شستشوی مبلمان در منزل میتوان از روش های زیر استفاده کرد
 • در صورتی که مبلمان پارچه ای کثیفی زیادی نداشته باشند میتوان از جوش شیرین برای تمیز کردن گرد و غبار مبل استفاده کرد.
  به این صورت که جوش شیرین را بر روی مبل ریخته و بعد از یک ساعت با وسیله ای مکنده مانند جاروبرقی جوش شیرین ها را جمع میکنیم.
  این روش به تمیز کردن پارچه مبلمان کمک میکند.

 

 • برای مبلمان چرم از محلول سرکه سفید روغن کتان و روغن برزک  برای اثبات رنگ چرم استفاده می‌شود.
  برای تهیه این محلول در یک ظرف، یک سوم سرکه سفید، یک سوم روغن کتان، یک سوم روغن برزک را با همدیگر مخلوط میکنیم.
  و سپس روی محل مورد نظر می کشیم و حدود ده ساعت منتظر میمانیم وسپس با پارچه ای خشک تمیز میکنیم.

 

 • سپس گردو غبار را از روی مبلمان پاک میکنند و بعد توسط دستگاه ،شستشو انجام شده آب و مواد شوینده مخصوص را با هم ترکیب کرده و به صورت فوم بر روی مبلمان اسپری میکنند و بعد آلودگی ها از مبلمان خارج میشود و با فوم حل میشود.
  اگر مواد شوینده کیفیت خوبی را داشته باشد فوم غلظتش زیاد  است و اب کمتری دارد.
  و در انتها به کمک مکش دستگاه آب و کف از روی مبلمان و سطح زمین در مخزنی جدا جمع میشود.

 

چگونه لکه های روغن را از مبل پاک کنیم

 

در حالی که ما آرزو می کنیم همه ریزش ها فقط حاوی آب باشند، گاهی اوقات اینطور نیست و لکه های چربی نیز ممکن است رخ دهد.

در حالی که دشوارتر است، حذف آنها ممکن است. بهترین راه برای انجام آن، پاشیدن جوش شیرین است – جوش شیرین دوست شما برای لکه های چربی است! جوش شیرین بسیار جاذب است و پاشیدن فقط یک مشت روی ناحیه لکه می تواند به جذب و بلند کردن چربی روی سطح کمک کند.

دیگر خدمات  نمونه کار مبل شویی

جوش شیرین را به مدت بیست دقیقه روی یک لکه بگذارید تا به آن زمان دهید تا کاملاً خیس بخورد. سپس آن را با جاروبرقی بکشید و پس از آن باقیمانده آن را با یک حوله جاذب پاک کنید.

نحوه تمیز کردن کوسن های مبل

بهترین راه برای تمیز کردن روکش‌های متحرک بالشتک‌های کاناپه، شستن آن‌ها با ماشین است، اما فقط در صورتی که دستورالعمل‌های برچسب بگویند این کار ایمن است. اگر بالشتک‌ها دارای روکش‌های قابل جابجایی نیستند، می‌توانید به آرامی لکه‌های سخت را با سرکه (یا محلول مخلوطی که در بالا ذکر شد) اسپری کنید،

سپس کوسن‌ها را جاروبرقی بکشید. اگر کوسن ها مرطوب هستند، آن ها را از روی کاناپه بردارید و در فضای باز قرار دهید تا کاملا خشک شوند.

مبل شویی ارزان یک ترفند تبلیغاتی است؛ آن را باور نکنید!

اولویت شما قیمت مبل شویی است یا کیفیت مبل شویی در تهران؟

درست است که هزینه شستن مبل مهم است، اما در صورت دریافت خدمات بی‌کیفیت، شما با اضافه کاری و هزینه مجدد روبرو می‌شوید و ممکن است حتی، مبلمان دچار آسیب های جبران ناپذیر شود.

پس بهتر است کیفیت را الویت قرار دهید و در کنار کیفیت، منصفانه‌ترین قیمت برای خدمات را پیدا کنید

اهمیت تمیز کردن مبل با دستگاه مبل شویی

 

تمیز نگه داشتن مبل باعث حفظ طول عمر پازچه مبل و ابر های داخلی می شود. تمیز کردن مبل پارچه ای کمک می کند تا ظاهر اصلی خود را برای مدت طولانی حفظ کرده و رنگ ها را سالم نگه دارند.

همچنین، تمیز کردن به از بین بردن بوی بد و چرک و کثیفی که با گذشت زمان جمع می شود، حس رطوبت و لکه ها کمک می کند. و اگر حیوانات خانگی دارید، موها و پنجه های کثیف آنها می توانند کثیفی ایجاد کنند. چنین عناصری می توانند مبل را آلوده کرده و فرزندان یا اعضای خانواده شما را بیمار کنند.

علاوه بر این، تمیز کردن مبل در خانه، اتاق یا محیط خونه شمارا را جذاب تر می کند

 • لکه های قدیمی را از بین می برد

مبل‌ها به مرور زمان کثیفی، میکروب‌ها، کثیفی‌ها و غیره را جمع می‌کنند! و اعضای خانواده شما ناخودآگاه می نشینند، می خوابند و سریال تماشا می کنند!

بنابراین، زمان آن رسیده است که لکه های قدیمی را از طریق شستشوی مبل و لکه بر نانو مبل پاک کنید. به هر حال، این سلامتی و خلق و خوی شماست که در خطر است.

 • افزایش طول عمر مبل

تمیز کردن مبل در خانه باعث افزایش طول عمر مبلمان می شود. نه تنها رنگ ها را حفظ می کنند بلکه کیفیت را نیز حفظ می کنند. میکروب‌ها و باکتری‌ها را دور نگه می‌دارد تا فضای داخلی شما بوی تازه و دلپذیری بدهد.

شما تمایل دارید که طول عمر مبل خود را بیش از حد تخمین زده شده افزایش دهید. بنابراین، به تمیز کردن مبل در خانه ادامه دهید و بهداشت را رعایت کنید.

نگهداری مناسب، روال تمیز کردن منظم و استفاده های درست می تواند مبل را از سایش و پارگی قابل توجه نجات دهد. این به شدت عمر مبل را افزایش می دهد و اطمینان حاصل می کند که حداکثر ارزش را برای قیمتی که پرداخت کرده اید بدست می آورید.

یادگیری نحوه تمیز کردن مبل در خانه و تمیز کردن مبل خود به جای استخدام متخصصان می تواند به راضی نگه داشتن کیف پول شما نیز کمک کند!

در این مقاله به تمام سوالات شما در مورد نحوه تمیز کردن مبل در خانه، نحوه تمیز کردن کوسن مبل، نحوه خشکشویی مبل در خانه و نحوه نگهداری از آن پاسخ خواهیم داد:

هر مبل متفاوتی ساخته می شود. بسته به شکل، جنس، پارچه و برش، نیازهای تمیز کردن نیز متفاوت است. هیچ پاسخ یکسانی برای این سوال وجود ندارد که چگونه مبل را در خانه بشوییم

دیگر خدمات  مبل شویی در سید خندان

برای بهتر تمیز شدن مبلمانتون بهتر است آن را به متخصص مبل شویی در تهران بدید تا با دستگاه  انجام دهد.

شستشوی مبل در منزل بدون دستگاه

 

طبیعی است لکه هایی که بر روی مبل می‌نشینند، مبل را کثیف می کنند؛ بنابراین لازم است تا هرچه زودتر اقدام به پاک کردن آن کنید و یادتان باشد اگر نوشیدنی مانند قهوه و نوشابه بر روی مبل بریزد باید خیلی سریع آن را پاک کرد؛ برای این می‌توانید مقداری نمک بر روی لکه بپاشید و بعد با اسفنج خیس آن را پاک نمایید تا اثری از آن به جا نماند.

اثر زرده سیگار و یا سوختگی هم به وسیله یک حبه قند از بین خواهد رفت، شیوه کار خیلی آسان است؛ حبه قند را بر روی لکه بمالید و آن قدر این کار را انجام دهید تا پاک شود، اگر لکه بر روی الیاف مصنوعی به وجود آمد، به وسیله آبلیمو پاک می شود؛ اگر جنس مبل از پارچه‌های پولک دار است، با مقداری شیر آن را خیس نموده و با پنبه بر روی آن بکشید و در آخر با آب و صابون لکه را بشویید.

لکه جوهری بر روی مبل هم از بین خواهد رفت، به این شکل که اول آن لکه را خیس نمایید و مقداری نمک بر روی آن بپاشید و با پنبه محل را تمیز کنید.

راه دیگری هم وجود دارد و آن این که اول محلول آمونیاک و گلیسیرین را روی آن لکه مالیده و با کمک آب و پودر دستی مبل را بشویید.

آشنایی با خصوصیات مبل شویی باکیفیت

 

ارائه خدمات مراکز شستشوی مبل از جمله مبل شویی در نیاوران با کیفیت های متفاوتی صورت می گیرد. برخی از این مراکز خدمات باکیفیت تری ارائه می دهند. برخی از ویژگی های مبل شویی در تهران باکیفیت عبارتند از:

⦁ کارشناسان جهت مبل شویی در تهران در زمان تعیین شده توسط مشتری، مراجعه کرده و از تأخیر و بی نظمی جلوگیری می کنند.

⦁ یک مرکز مبل شویی در تهران خوب هزینه مناسبی برای ارائه خدمات دریافت می کند.

⦁ همکاران ما در هنگام مبل شویی با دستگاه در تهران نهایت نظافت را رعایت کرده و از آلوده کردن محیط اطراف جلوگیری می کنند.

⦁ کار شستشوی مبلمان توسط مرکز مبل شویی با سرعت و دقت خوبی انجام می شود.

⦁ مراکز مختلف مبل شویی باکیفیت تهران از جمله مبل شویی در منطقه یک باید در محل مشتری صورت گیرد تا علاوه بر کاهش هزینه ها و صرف وقت، از آسیب دیدگی مبلمان نیز جلوگیری شود.

شستشوی موکت در محل

 اینجا کلیک کنید

سوالات متداول؟

 

هزینه مبل شویی در تهران به چه صورت است؟

هزینه مبلمان بسته نوع پارچه و تعداد مبل تعین میشود برای استعلام دقیق هزینه شستشو کافی است تماس گرفته یا عکس مبلمان واتساپ ارسال کنید.

شستشو مبل با چه موادی انجام میشود؟

مواد شوینده ای که شرکت (مبل شو)استفاده میکنه مواد شوینده آلمانی یعنی (تگزاپون) هستش که جلو چشم خود مشتری داخل مخزن دستگاه ریخته میشود.  متاسفانه بیشتر شرکت ها از شامپو فرش استفاده میکنن که این کار باعث چرک تاپ شدن و پوسیده شدن پارچه مبلمان میشود

شستشو با دست انجام میشود یا دستگاه؟

با دستگاه که خاصیت بخارشویی و ضدعفونی‌کننده نیز دارد و یا دستگاهی که قابلیت تولید کف دارد، مبل ها شسته خواهد شد.

شستشو در محل انجام میشود یا مبلمان را با خود میبرند؟

شستشو در محل انجام می‌شود و شرایط شستشو طوری است که کف زمین پر از آب نخواهد شد. اما برای اطمینان می‌توانید پارچه کهنه ای را زیر مبل‌ها پهن کنید تا کف زمین کثیف نگردد.

آیا هزینه ایاب ذهاب دریافت میشود؟

سرویس دهی به تمام مناطق تهران (رایگان است) هیچ هزینه ایاب و ذهابی از شما دریافت نمی‌شود.

نوشته های مشابه

26 دیدگاه در “مبل شویی در منزل

 1. محمدی گفت:

  با عرض سلام‌ شستشو مبل در منزل چقدر زمان میبره و چقد طول میشکه کامل خشک بشه؟

  1. مبل شو گفت:

   سلام و عرض ادب. زمان مبل شویی بستگی به تعداد مبلمان و تشک و کوسن مبل داره ولی معوملا یک ساعت و نیم الی دو ساعت زمان میبره. بابت خشک شدنشم 5.6 ساعت زمان میبره کامل خوشک بشه و قابل استفاده باشه 🌹

 2. ایزدپناه گفت:

  شستشو مبلمان مارو بچه های مجموع مبل شو زحمت کشیدن اومدن انجام دادن واقعا راضی بودم از اونجایی که من خیلی وسواسم زیاد گیر میدم از صبوری و حوصله ای که به خرج دادید واقعا ممنونم

  1. مبل شو گفت:

   سلام ممنون از شما امیدوارم که تونسته باشیم خدمات مبل شویی به خوبی انجام داده باشیم خدمدتون🌹

 3. موسوی گفت:

  واقعا راضی بودم هم بابت قیمتشون هم بابت کاری که انجام دادن.

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتماد شما

 4. مرضیه مالکی گفت:

  بنده سفارش مبل شویی انجام دادم از مجموعه مبل‌شو آقای شیری و همکاراشون زحمت کشیدن اومدن انجام دادن خیلی خیلیم راضی بودیم

  1. مبل شو گفت:

   باعث افتخاره مجموع مبل شو هستش رضایت شما

 5. لشکری گفت:

  سلام چند روز قبلش باید ثبت سقارش مبل شویی انجام بدم؟

  1. مبل شو گفت:

   سلام عرض ادب یک الی دو روز قبل تر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *