موکت شویی

موکت شویی در محل

ممنون از ثبت امتیاز شما5/5 - (46 امتیاز)

موکت شویی با دستگاه

wepik-grid-doodle-bank-anual-report-poster-20230712103321SzOm

شستشوی موکت های چسبیده به سطح زمین معمولا امری دشوار است. گاهی برای جا به جایی این موکت ها زمان و انرژی بسیار زیادی لازم است. شستشو موکت در محل برای موکت های چسبیده راهکار بسیار مناسبی خواهد بود.

شستشو موکت در محل به سادگی می تواند سخت ترین لکه های روی موکت را از بین ببرد. شستشو موکت های مختلف با بافت های متفاوت در منزل افراد نیاز به ابزار و شوینده های خاصی خواهد داشت. برای انجام این کار معمولا به بازه زمانی بالایی نیاز نخواهد بود بنابراین می توان در زمان کوتاهی نسبت به شستشو این موکت ها اقدام کرد

موکت شویی در محل یکی از خدمات پرطرفدار و از نوع خشکشویی در منزل با درخواست بسیار بالا می باشد. شستشوی انواع مبل های معمولی، پالاز موکت و موکت های چسبیده با دستگاه های موکت شور و مواد شوینده نانو و لکه بر نانو پاکر با عالی ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت شستشو می گردد

شستشوی موکت در ادارات و مراکز تجاری

شستشوی موکت با دستگاه توسط مبل شو به بهترین نحو صورت می گیرد. همواره یکی از اصلی‌ ترین و مهم ‌ترین عواملی که در رابطه با استفاده از خدمات وجود دارد، قیمت آن می ‌باشد. از آنجایی که شست و شوی موکت در محل نیاز به تکرار دارد و شما هر چند ماه یک بار برای تمیز کردن موکت ‌های خود بایستی از این خدمات استفاده نمایید، قیمت این خدمات برای مراکز و افراد از اهمیت بالایی برخوردار می ‌باشد.

نمونه کار های ما

یکی از معیار های انتخاب مراکز خوب اراعه دهنده شستشوی موکت در محل ، مشاهده نمونه کار های آن مجموعه میباشد از طریق کلیک رو دکمه زیر تعدادی از نمونه کاری های موکت شویی ما را مشاهده نمایید.

ویدیوی شستشوی موکت اداری بامواد نانو


برخی از مشتریان ما

برخی از مشتریان شرکت مبل شو

کارگزاری مفید

کارگزاری کاریزما

وزارت کشور

شرکت مالی بانک شهر

مبلمان نیلپر

مبلمان بالینکو

خانه سام

توسعه ایرانیان

هزینه شستشوی انواع موکت در محل

متراژ‌های بیشتر از 300متر امکان بازدید حضوری (رایگان) وجود دارد

نرخ قیمت موکت شویی در سال 1403

متراژ موکتقیمت هر 1 متر مربع
متراژ 50 تا 500 متر مربع 30.000 تومان
متراژ 500 تا 1000 متر مربع27.000 تومان
متراژ بیشتر از 1000 متر مربع25.000 تومان
هزینه لکه بری با مواد نانورایگان
هزینه ایاب و ذهابرایگان

 

متراژ کمتر 50 متر: حداقل متراژ موکتی که ما خدمات ارائه می‌دهیم ۵۰ متر مربع می‌باشد. یعنی اگر متراژ موکت کمتر از ۵۰ متر باشد همان ۵۰ متر مربع محاسبه می‌شود. که هزینه شستشوی ۵۰ متر مربع مبلغ (یک میلیون و پانصد هزار تومان) میباشد.

موکت شویی هزینه شستشوی انواع موکت در محل

 

مزیت های شستشوی موکت در محل:

شستشوی موکت در محل، امر بسیار مفیدی است. چرا که شما بدون هیچ دردسری می توانید تمیز کردن موکت‌ های خود را به شرکت مبل شو بسپارید. ما افرادی را به محل اعزام نموده و به راحتی به تمیز کردن و لکه بری موکت ‌های شما می‌ پردازند.

مسئله مهمی که در رابطه با این امر وجود دارد، این است که برخی از افراد از خدماتی نظیر: شستشوی موکت در محل و در منزل خود استفاده می ‌کنند.

جهت استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل در ادارات و مراکز تجاری و شرکت ‌ها شما میتوانید با تماس با ما شستشوی موکت در محل انجام بشه خدمتتون.

شما نمی ‌توانید به هر مرکزی اعتماد نمایید که آن ها افراد خود را به منزل یا محل کار شما اعزام نمایند. چرا که افراد غیر متخصص می ‌تواند به موکت های شما اسیب های جدی را وارد کنند.

شستشوی موکت در ادارات و مراکز تجاری:

شستشوی موکت اداری در محل نه تنها می ‌تواند باعث راحتی کار شما شود، بلکه می ‌تواند باعث شود که شما به راحتی در کمترین زمان موکت ‌های خود را توسط شرکت‌ های خدماتی تمیز کنید. از همه مهمتر اینکه برخی از موکت ‌های ویژه در شرکت ‌ها و اداره ‌ها استفاده می‌ شوند.

اگر صاحبان این مراکز بخواهند که موکت ‌های خود را جمع آوری کنند و به مرکز شست و شو ببرند. با هزینه های زیادی روبرو هستن چون این نوع موکت ها چسپیده زمین هستن و کندن این نوع موکت ها بسیار دسترس ساز است.

در ایامی که موکت ‌ها وجود ندارند، اختلالات زیادی به وجود خواهد آمد. چرا که کف ساختمان عاری از هرگونه کفپوش بوده و نه تنها ظاهر زیبایی ندارد، بلکه می ‌تواند مانع از رفت و آمد افراد شود.

معرفی شرکت مبل شو:

حال ما می‌خواهیم به شما مرکز مبل ‌شو را معرفی نماییم. مبل شو دارای خدمات بسیار گسترده ‌ای در رابطه با مبل شویی و موکت شویی و شستشوی صندلی اداری است. به همین دلیل شما می ‌توانید شستشوی موکت در محل خود را به ما بسپارید و هیچگونه نگرانی در این رابطه نداشته باشید.

مرکز مبل شو تمامی پرسنل خود را از امین ‌ترین، معتمد ترین و بهترین افراد انتخاب می ‌نماید. از این رو شما با مراجعه به مرکز مبل شو در امنیت کامل به سر خواهید برد.

شستشوی موکت با دستگاه توسط مبل شو به بهترین نحو صورت می گیرد. همواره یکی از اصلی‌ ترین و مهم ‌ترین عواملی که در رابطه با استفاده از خدمات وجود دارد، قیمت آن می ‌باشد. از آنجایی که شست و شوی موکت در محل نیاز به تکرار دارد و شما هر چند ماه یک بار برای تمیز کردن موکت ‌های خود بایستی از این خدمات استفاده نمایید، قیمت این خدمات برای مراکز و افراد از اهمیت بالایی برخوردار می ‌باشد.

مژده‌ای که ما در این خدمات می‌ خواهیم به شما بدهیم، این است که شما با مراجعه به مرکز مبل شو می‌توانید با مناسب ‌ترین قیمت و بهترین کیفیت به شستشوی موکت در محل بپردازید.

ما همواره سعی نموده ایم که خدمات خود را با بهترین کیفیت، سریع‌ ترین زمان و کمترین قیمت ارائه دهیم.

موکت شویی در منزل شامل چه خدماتی می باشد؟

 • خشک شویی موکت در محل
 • شستشو موکت چسبیده
 • شستشوی موکت ادارات، شرکت‌ها و سازمان‌ها
 • شستشوی انواع موکت تایلی، موکت کبریتی، موکت طرح دار و…
 • شستشوی موکت‌ مساجد، حسینیه‌ها و مصلی‌ها
 • شستشوی موکت‌ های سالن تئاتر وشستشوی موکت سینما و غیره

قیمت شستشوی موکت؟

قیمت موکت شویی چقدر است؟

اولین سوالی که تمام مشتریان ازما میپرسن قیمت شستشو موکت است. قیمت موکت شویی بستگی به متراژ موکت متفاوت است که با تماس گرفتن و گفتن دقیق متزاژ قیمت خدمدتون عرض میشود.

شستشوی موکت در محل

شستشوی موکت در محل

سالن همایش وزارت کشور

دیگر خدمات  شستشوی تشک خوشخواب در منزل

عوامل زیادی در کثیف شدن موکت در منازل نقش دارند حال مسئله ی مهم در شستشوی موکت این است که معمولا اکثر افراد توانایی و وقت موکت شویی در منزل را ندارند و به اصطلاح کار سخت و وقت گیری است. موکت شویی در محل بهترین گزینه در این مواقع خواهد بود.

انواع دستگاه مخصوص برای شستشوی موکت در محل

دستگاه های موکت شویی

شستشوی موکت در محل

به صورت کلی از دو دستگاه مخصوص برای شستشوی موکت استفاده می شود. دستگاه پولیشر رایج ترین دستگاه ویژه برای شستشوی موکت می باشد. مرحله شستشوی صنعتی و غیر یدی کاملا توسط این دستگاه انجام می شود. برای خشک کردن موکت همیشه از دستگاه صنعتی مخصوص مکنده آب استفاده می شود. به کمک این دستگاه ها موکت شویی در محل یک کار بسیار ساده تر خواهد شد.

بهترین تجهیزات تمیز کننده برای پاکسازی موکت ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. یک خانه زیبا همیشه نیازمند موکتی تمیز و سالم است. با کمک این دستگاه های صنعتی به سادگی می توان آلوده ترین و کثیف ترین موکت ها را پاکسازی نمود.

شستشو موکت در محل معمولا یک فرایند بسیار زمان بر است. با وجود دستگاه پولیشر و مکنده آب سرعت شستشو موکت تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. شستشو موکت در منزل با دستگاه یک ایده جدید است که طی قرن میلادی گذشته بین مردم رایج شد.

زمان خشک شدن موکت

شستشوی موکت در محل

مراحل موکت شویی در منزل

مرحله اول در موکت شویی در محل بررسی موکت به صورت تخصصی است. باید میزان آلودگی و سایر مشکلات موجود در آن بررسی شود. موکت بدون کثیفی و آلودگی خاصی در شرایط ویژه شستشو داده می شود. موکت باید کاملا بررسی و آماده سازی شود. در این صورت مرحله بعدی آغاز می شود.

پس از بازدید کلی نوبت به کشیدن جاروبرقی موکت خواهد رسید. در این مرحله هر نوع آلودگی احتمالی درشت و آلودگی و گرد و غبار احتمالی از روی موکت برداشته خواهد شد. این مرحله از موکت شویی در منزل بسیار سریع و سطحی برای رفع آلودگی کلی انجام خواهد شد. لکه گیری برای شروع شستشو موکت در محل به عنوان سومین مرحله موکت شویی شناخته خواهد شد. مواد لکه بر پس از پاکسازی کامل باید به موکت زده شده و فرایند لکه گیری موقت برای این کار انجام شود.

این مواد بر اساس میزان لکه و درجه آلودگی و کثیفی به موکت زده می شود. پس از قرارگیری میزان مناسبی از این مواد شستشو دهنده بر روی موکت نتایج بسیار خارق العاده ای ایجاد خواهد شد.
ساخت ترکیبات متفاوت برای تغییر لکه های موکت یک راهکار بسیار اساسی برای لکه بری است. در واقع لکه بری در فرایند شستوی موکت شویی در محل  یک مرحله اصلی و اساسی به شمار می رود.

آشغال های موجود بر روی موکت به صورت طولانی مدت ممکن است لکه های پایداری را ایجاد کنند. برای از بین بردن این لکه ها باید از مواد خاصی استفاده شود.

مقایسه روش های شستشو موکت با دستگاه پولیشر , بخار شور و قالیشویی

در جدول زیر هر سه روش شستشوی موکت را با هم مقایسه کرده ایم و نکات و مثبت هرکدام را با ضربدر و تیک علامت زده ایم
عملکرد شستشو با پولیشر موکت شویی با بخار شور شستشو در قالیشویی
پاک شدن لکه موکت 50%
شستن تمام قسمت موکت
ایجاد پارگی 50%
ایجاد چروک 50%
آسیب دیدن موکت 50%
آبکشی میشود! 50%
زمان خشک شدن! 6 الی 8 ساعت 5 الی 8 ساعت 1 الی 2 روز

موکت شویی در محل

شستشوی موکت در محل

نحوه شستشو موکت با پولیشر

پولیشر یک دستگاه خوب برای برطرف کردن مشکلات موجود در موکت و شستشو حرفه ای آن است. مواد شوینده استفاده شده در پولیشر نسبت به مواد در روش دستی ساختار متفاوت تری دارند. در روش دستی از مواد شوینده معمولی برای شستشو موکت ها استفاده می شود. شوینده های مخصوص پولیشر برای موکت شویی در محل استفاده می شوند. این شوینده ها کاملا با شرایط دستگاه سازگاری دارند.

شستشو به کمک پولیشر نیازمند بهره گیری از دو روش کلی است. موکت شویی در محل باید طی دو مرحله انجام گیرد. بهترین روش های شستشو موکت در محل به همین شرح می باشند.

اولین مرحله شستشو کلی موکت با دستگاه مخصوص پولیشر است. مرحله بعدی مکش مایعات و خشک کردن موکت خواهد بود. شستشو موکت حرفه ای معمولا با استفاده از این دستگاه انجام خواهد گرفت. البته ممکن است دستگاه های دیگری نیز برای خشک شویی استفاده شود.

توضیح مرحله اول شستشو با پولیشر

فرایند اصلی موکت شویی در منزل از این قسمت آغاز می شود. ابتدا باید پاکسازی کلی اولیه انجام شده و توسط پولیشر های بزرگ و نرم تمام سطح موکت تمیز می شود. در ادامه با قرار گرفتن شوینده های مخصوص بر روی موکت فرایند شستشو موکت ادامه پیدا خواهد کرد. شامپو و مواد پس از روشن کردن دستگاه به صورت کلی به سطح موکت پاشیده شده و پولیشر فرایند پاکسازی آن را ادامه می دهد.

موکت شویی در محل با مکش مایعات و خشک کردن ادامه پیدا خواهد کرد. قدرت مکندگی فوق العاده این دستگاه باعث جذب کلی تمامی سطح آب و مایعات آن خواهد شد.

پرزهای قبلی موجود بر روی دستگاه به صورت کامل توسط دستگاه موکت شویی برداشته خواهد شد. نیروی مکنده دستگاه، آب صنعتی بسیار زیادی بوده و امکان تسهیل فرایند موکت شویی در محل را فراهم خواهد ساخت.

شستشوی موکت در محل

موکت شویی در محل

شستشو موکت با دو دستگاه بخارشور و پولیشر

موکت شویی در محل با دستگاه پولیشر رواج بیشتری دارد. با این وجود امروزه از دستگاه بخارشور برای شستشو موکت های خاص نیز استفاده خواهد شد.

شستشو موکت با بخارشور بیشتر برای ضدعفونی کردن کاربردی است. برای موکت هایی که نیازمند ضدعفونی بیشتری هستند، بخارشور مناسب تر است. معمولا بخارشور انتخاب خوبی برای شستشو موکت در منزل با دستگاه نیست. بهتر است از این دستگاه برای ضدعفونی کردن موکت های بیمارستانی بیشتر استفاده شود.

موکت شویی در محل با دستگاه پولیشر با کمک مقداری آب و شامپو مخصوص و لکه برهای تخصصی انجام می شود. برای انجام این روش شستشو معمولا قیمت های متعارف تر و مناسب تری دریافت می شود.

ارسال موکت به قالی شویی برای شستشو حرفه ای آن نیز یک روش بسیار پیچیده برای موکت شویی است. برای برخی افراد این کار سخت و پرهزینه خواهد بود. شستشو در محل یک روش فوق العاده عالی برای شستشو موکت در بازه زمانی مناسب است.

پاک کردن لکه جوهر با چربی به کمک شوینده های مخصوص

لکه جوهر با کمک شوینده های اختصاصی در دستگاه پولیشر کاملا لکه گیری خواهد شد. با حوله و آب دارای شوینده های مخصوص می توانید کاملا این لکه ها را برطرف کنید. حدود 90 درصد لکه های جوهر به سادگی با این شوینده ها و مواد مخصوص پاکسازی خواهد شد.

دیگر خدمات  شستشوی موکت اداری در محل با دستگاه

بافت موکت در زمان لکه یابی باید کاملا حفظ شود. بافت اصلی موکت ممکن است حساس باشد. آب بسیار گرم ممکن است تغییرات بسیار منفی در سطح بافت موکت ایجاد کند. با این وجود همیشه برای لکه گیری از دستگاه و شوینده های سازگار با بافت موکت استفاده خواهد شد.

بخش مهمی از موکت شویی در محل پاک کردن لکه های سخت و تثبیت شده است. لکه های چربی نیز برای برطرف شدن به شوینده های اختصاصی خود نیاز دارد. آنزیم های پاک کننده چربی در شوینده های مخصوص موجود است. برای اصلاح شرایط لکه های موجود بر روی بافت به صورت معمولی از این پاک کننده ها استفاده می شود.

شستشو موکت در محل

 

شستشو موکت در محل به سادگی می تواند سخت ترین لکه های روی موکت را از بین ببرد. شستشو موکت های مختلف با بافت های متفاوت در منزل افراد نیاز به ابزار و شوینده های خاصی خواهد داشت. برای انجام این کار معمولا به بازه زمانی بالایی نیاز نخواهد بود بنابراین می توان در زمان کوتاهی نسبت به شستشو این موکت ها اقدام کرد. شستشو سریع موکت در منزل می تواند به افرادی که مشغله ی زیادی دارند، کمک شایانی کند.

شستشوی موکت های چسبیده به سطح زمین معمولا امری دشوار است. گاهی برای جا به جایی این موکت ها زمان و انرژی بسیار زیادی لازم است. شستشو موکت در محل برای موکت های چسبیده راهکار بسیار مناسبی خواهد بود.

لکه گیری موکت

موکت شویی در محل

شستشوی موکت با تجهیزات مدرن و پیشرفته.

موکت ها یکی از مهم ترین قسمت های شرکت سینما و تئاتر  است و جزو اولین وسایلی است که هنگام چیدمان خریداری می شود. نظافت موکت بخش مهمی از زیبایی دکوراسیون نیز محسوب میشود که بسیار مهم است. موکت هایی که به طور مداوم پای خود را روی ان ها فشار می دهیم حاوی میکروب های زیادی هستند که می دانیم  مانند باکتری ها و کثیفی ها جذب موکت میشود

یکی از بزرگترین چالش هایی که افراد به هنگام استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل با آن مواجه می شوند پیدا کردن متخصص در این زمینه است که خدمات شسششوی موکت در محل را با تجهیزات مدرن انجام دهند. مطمئنا خدمات این چنینی مانند موکت شویی با دستگاه در محل توسط قالی شویی های قدیمی و سنتی ارائه نمی شود. بلکه باید به دنبال گروهی متخصص باشید که از تجهیزات مکانیزه استفاده کنند. استفاده از تجهیزات مکانیزه در کنار مواد شوینده مناسب موجب می شود که موکت شویی در منزل به بهترین نحو ممکن به نتیجه برسد

مزایای شستشوی موکت در منزل

 1. خشک شدن سریع موکت
 2. شست و شو با دستگاه‌های مدرن و مناسب با بافت موکت
 3. امکان مکش کف و آب آلوده موکت
 4. شست و شوی موکت در کمترین زمان ممکن
 5. عدم نیاز به جا به جا کردن لوازم منزل
 6. شست و شوی عمقی موکت در حضور مشتری
 7. جلوگیری از  چروک شدن موکت

انواع موکت قابل شستشو

 • موکت تایل

موکت‌های تایل از مقاومت و تنوع بسیار بالایی برخورداراند و به عنوان موکت اداری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند

تمیز کردن و شست و شوی موکت‌های تایل نیز به آسانی انجام می‌شود

 • موکت کبریتی

موکت‌های کبریتی به دلیل مقاومت بالا در مکان‌‌هایی با رفت و آمد بالا مانند راهروها استفاده می‌شود.

موکت کبریتی طرح ساده‌ای داشته و در هنگام شست و شوی آن باید نهایت دقت را داشت، تا بافت موکت دچار آسیب دیدگی و پارگی نشود

 • موکت نایلونی

منازل معمولا از موکت‌های نایلونی استفاده می‌شود. بافت این موکت به دلیل نرم و مقاوم بودن از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است.

ماندگاری موکت‌های نایلونی بسیار بالاست و بهتر است که هنگام کثیف شدن در اسرع وقت شسته شوند

 • موکت پشمی

در ساختار موکت‌های پشمی از مواد مصنوعی و غیر طبیعی استفاده نمی‌شود، بنابراین شست و شوی آن‌ها نیز از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

برای مراقبت از موکت‌های پشمی و شست و شوی آن‌ها باید نهایت دقت را داشته باشید تا به بافت موکت آسیب وارد نشود

 • موکت اولفین

از موکت‌های اولفین معمولا در اداره‌ها و هتل‌ها استفاده می‌شود. این دسته از موکت‌ها چون در فضاهای پر تردد استفاده می‌شوند، بیشتر در معرض آلودگی و کثیف شدن قرار دارند.

 • موکت‌های طرح دار

معمولا برای محیط‌های بزرگ از موکت‌های طرح دار استفاده می‌کنند و برای محیط‌های کوچک از موکت‌هایی که ساده و بودن طرح هستند، استفاده می‌کنند.

در شستشوی موکت طرح دار باید به این نکته توجه داشت که طرح و شکل ظاهری موکت آسیب نبیند

 موکت شویی در محل

موکت شویی در محل

اهمیت شستشوی موکت در محل:

به طور کلی یکی از اصلی‌ ترین و مهم ‌ترین وسایل هر خانه ای که در واقع جزو وسیله ‌های اولیه به شمار می‌آید، موکت می ‌باشد. ما در این مقاله می ‌خواهیم به شما یک مرکز بسیار عالی در رابطه با شستشوی موکت در محل معرفی نماییم.

با این حال قبل از اینکه این مرکز را معرفی کنیم، بهتر است که به اهمیت شستشوی موکت‌ ها در منزل بپردازیم. موکت ‌ها در واقع یک نوع کفپوش می ‌باشند که می ‌توانند برای بسیاری از مراکز اعم از: تجاری، اداری و مسکونی از اهمیت بالایی برخوردار باشند.

این روز ها اگرچه استفاده از موکت به علت روی کار آمدن پارکت ‌ها چندان محبوبیت ندارد، با این حال به دلیل داشتن مزیت ‌های بسیار زیاد، بسیاری از شرکت ‌ها و ساختمان‌ های اداری و تجاری از موکت به عنوان کفپوش استفاده می ‌نمایند.

مزیت های استفاده از موکت:

موکت ‌ها دارای ویژگی ‌های منحصر به فرد خود هستند. شما می ‌توانید به راحتی آن ها را تمیز کنید. اگر که به روی موکت ها مایعات ریخته شود، سریعا این مایعات را به خود جذب می‌کنند و مانع از لیز شدن کف محیط خواهند شد. شاید در نگاه اول این مواردی که ذکر کردیم،

چندان مهم به نظر نرسند اما تصور کنید که در یک شرکت یا یک اداره که پوشیده از سرامیک یا پارکت است، مقداری مایع ریخته شود. این مایع می ‌تواند باعث لیز شدن سطح شده و باعث زمین خوردن افراد شود. از همه مهم ‌تر این که پارکت و سرامیک کثیفی را به زودی مشخص می ‌نمایند و در محل ‌های پر رفت و آمد تمیز کردن آن ها امری بسیار دشوار است. به این صورت که بایستی همواره به صورت منظم آن ها را تمیز نمود، دستمال کشید و خشک کرد.

دیگر خدمات  نمونه کار موکت شویی

به همین دلیل استفاده از موکت نه تنها می‌ تواند مانع از لیز خوردن افراد شود، بلکه تمامی رطوبت را به خود جذب می‌ کند. تمیز کردن موکت ها، نیاز به تکرار به صورت چند باره در روز ندارد.

تمیز کردن موکت ‌ها توسط جاروبرقی در راحت ‌ترین حالت ممکن  صورت می‌ گیرد. لذا دیگر نیاز به انجام مراحل چندگانه برای تمیز کردن کف محیط را نخواهید داشت.

شستشوی موکت در محل و اهمیت آن:

در این میان تنها یک مسئله مهم وجود دارد، آن هم تمیز کردن لکه ‌های موکت است. مسلماً زمانی که افراد به روی موکت ‌ها راه می‌ روند، ممکن است کف کفش آن ها آلوده باشد و باعث شود که موکت شما دچار لکه شود.

از طرف دیگر در فصول پاییز و زمستان که بارندگی و برف وجود دارد، کف کفش و پوتین‌ های افراد همواره خیس است. این خیس بودن باعث ایجاد لکه به روی موکت خواهد شد. بهترین روش برای از بین بردن لکه ‌های موکت، شستشوی آن می ‌باشد. با این حال باید بدانید که شست و شوی موکت امری بسیار دشوار است.

چرا که موکت ‌ها برای اینکه تکان نخورند و روی زمین کاملاً فیکس باشند، به روی سطح توسط برخی از چسب‌ های مخصوص چسبیده می ‌شوند. کندن موکت ‌ها از کف زمین و حمل آن ها به مرکزی که به شستشوی آن بپردازد، بسیار سخت و دشوار است. با این حال شما بایستی یک راه چاره برای این امر پیدا نمایید.

بهترین راه چاره استفاده از خدمات شستشوی موکت در محل می ‌باشد. شستشوی موکت در محل باعث می ‌شود که شما نیازی به کندن موکت‌ ها، حمل آن ها و همچنین دوباره چسباندن آن ها را نداشته باشید.

اشتباهات موکت شویی که باید از انجام آنها اجتناب کنید

 • شامپو زدن بیش از حد

معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که از شامپو زیاد استفاده می‌کنید یا بعد از برس زدن فرش خود را به خوبی آبکشی نکرده‌اید. با این وجود، زمانی که فرش خود را خودتان بشویید، هر دو حالت اجتناب ناپذیر است. اگر فراموش کرده اید که باقی مانده  را بشویید، پس از خشک شدن، تمیز کردن آن غیرممکن خواهد بود. در نتیجه گرد و غبار و کثیفی بیش از حد معمول جذب خواهد شد.

 • خیس شدن بیش از حد موکت

مواد زدن بیش از حد، افزودن آب بیش از حد به موکت ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا خشک شود.و بعد خشک شدن لکه ها کامل پاک نشده باشد

 • شستشوی موکت با دست

برای پاک کردن لکه ها داشتن چند ماده و استفاده از آنها بسیار مهم است.1:جوش شیرین 2:سرکه سفید3:نمک و لیمو تازه 4:شامپو فرش 5:اسفنج تمیز 6: دستمال خشک تمیز

برای از بین بردن لکه ها می توانید از جوش شیرین استفاده کنید .جوش شیرین تمیز کننده بسیار خوبی است .روش استفاده از آن به این شکل است که آنرا روی لکه می پاشید و کمی صبر می کنید سپس با اسفنج تر چند بار روی آنرا بکشید .بعد با دستمال خشک و مرحله آخر جارو کردن جوش شیرین ها از روی موکت است.

نکاتی برای از بین بردن لکه رنگ از روی مبل و فرش و موکت

در مورد لکه های رنگ، زمان بسیار مهم است. مهم است که به محض مشاهده آن سریع عمل کنید، زیرا حذف رنگ پس از خشک شدن دشوارتر می شود و شانس ایجاد لکه دائمی را افزایش می دهد. با احاطه کردن آن با دستمال کاغذی یا پارچه، نشت را مهار کنید و تا حد امکان بدون مالش پاک کنید. قبل از استفاده، پاک کننده ها را در یک ناحیه نامشخص آزمایش کنید و اگر چند تکه رنگ کوچک و خشک شده به فرش و موکت چسبیده است، آنها را با قیچی به دقت جدا کنید.

چگونه از شر رنگ اکریلیک خلاص شویم

ریختن رنگ اکریلیک روی مبل یا کف فرش و موکت شده شما می تواند مانند یک فاجعه باشد. شما نمی توانید هر دو را داخل ماشین لباسشویی بیندازید، پس در چنین شرایطی چه باید کرد؟ برای یک محلول تمیز کردن سریع فرش ، گلیسیرین را به لکه اضافه کنید و سپس آن را به آرامی پاک کنید. از یک چاقو یا چیزی با لبه سفت استفاده کنید تا تمام قسمت های اضافی آن را بتراشید و بعد از هر بار زدن چاقو را با دقت تمیز کنید. باقی مانده را با الکل پاک کنید و با آب و یک شوینده ملایم ادامه دهید. رنگ را با اسفنج جذب کنید تا زمانی که از بین برود و پس از خشک شدن با جاروبرقی جاروبرقی بکشید.

حذف رنگ های روغنی

رنگ روغنی سخت ترین نوع رنگ برای پاک کردن فرش و مبل است. روغن و آب یکدیگر را دفع می‌کنند و رنگ‌های روغنی بافت ضخیم‌تری دارند و به طور متوسط زمان بیشتری طول می‌کشد تا از بین بروند و به تمیز کردن کامل‌تری نیاز دارند. برای از بین بردن رنگ روغنی ، بلافاصله قبل از خشک شدن لکه، سقز یا الکل معدنی را روی آن بمالید. برای لکه هایی که خشک شده اند، سقز را امتحان کنید تا دوباره لکه حل شود و سپس با دستمال کاغذی پاک کنید. از الکل مالشی استفاده کنید تا بقایای آن را پاک کنید و با یک شوینده ملایم و آب با یک اسفنج روی آن بمالید تا لکه را کاملا تمیز کنید. از طرف دیگر، ممکن است برای انجام یک کار دقیق تر،  خدمات مبل شو یا یک سرویس تمیز کردن مبل حرفه ای در تهران را در نظر بگیرید.

حذف رنگ های لاتکس یا آب پایه

اگر می خواهید رنگ پایه آب را از روی فرش یا مبل پاک کنید، پس از پاک کردن لکه های اولیه، از مقدار کمی آب یا سرکه برای لکه گیری استفاده کنید. سپس از یک شوینده ملایم برای تمیز کردن رنگ باقیمانده استفاده کنید و با دقت با آب بشویید. از مصرف بیش از حد آب خودداری کنید زیرا رنگ های پایه آب به راحتی پخش می شوند.

از افراد متخصص کمک بگیرید

برخی از انواع رنگ ها، از جمله رنگ های قابل شستشو و اسپری، بسیار دشوار است و ممکن است به تنهایی از بین برود. اگر فرش یا مبل شما از لکه‌های رنگی سخت رنج می‌برد، شاید وقت آن رسیده است که به متخصصان اجازه دهید آن را مدیریت کنند.

برای هر لکه ای که ممکن است از تمیز کردن آن مطمئن نباشید به کارشناسان تمیز کننده در moblshoo.com اعتماد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید!


تماس با ما

سوالات متداول؟

هزینه مبل شویی به چه صورت است؟

هزینه مبلمان بسته نوع پارچه و تعداد مبل تعین میشود برای استعلام دقیق هزینه شستشو کافی است تماس گرفته یا عکس مبلمان واتساپ ارسال کنید.

شستشو مبل با چه موادی انجام میشود؟

مواد شوینده ای که شرکت (مبل شو)استفاده میکنه مواد شوینده آلمانی یعنی (تگزاپون) هستش که جلو چشم خود مشتری داخل مخزن دستگاه ریخته میشود.  متاسفانه بیشتر شرکت ها از شامپو فرش استفاده میکنن که این کار باعث چرک تاپ شدن و پوسیده شدن پارچه مبلمان میشود

شستشو با دست انجام میشود یا دستگاه؟

با دستگاه که خاصیت بخارشویی و ضدعفونی‌کننده نیز دارد و یا دستگاهی که قابلیت تولید کف دارد، مبل ها شسته خواهد شد.

شستشو در محل انجام میشود یا مبلمان را با خود میبرند؟

شستشو در محل انجام می‌شود و شرایط شستشو طوری است که کف زمین پر از آب نخواهد شد. اما برای اطمینان می‌توانید پارچه کهنه ای را زیر مبل‌ها پهن کنید تا کف زمین کثیف نگردد.

آیا هزینه ایاب ذهاب دریافت میشود؟

سرویس دهی به تمام مناطق تهران (رایگان است) هیچ هزینه ایاب و ذهابی از شما دریافت نمی‌شود.

مبل شویی در منزل با دستگاه

 کلیک کنید


تماس

سفارش آنلاین

نوشته های مشابه

51 دیدگاه در “موکت شویی در محل

 1. احمدی گفت:

  بنده از خدمات موکت شویی در محل شرکت مبل‌شو استفاده کردم واقعا از کار خوبتون و پرسنل خوبتون سپاس گذارم

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتمادتون باعث افتخاره

 2. مالکی گفت:

  بابت کار خوب و اخلاق خوبتون ممنونم واقعا هم خدمات موکت شویی و هم خدمات مبل شویی در منزل بی ایراد انجام دادید واسمون

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتمادتون باعث افتخاره

 3. لطفی گفت:

  سلام شما کار شستشو موکت سینما رو هم انجام میدید موکت شویی شرکت یکی از دوستان شما انجام دادید خیلی راضی بودن شمارو معرفی کردن

  1. مبل شو گفت:

   سلام عرض ادب بله انجام میدیم بابت هماهنگی تماس بگیرید

 4. لیلا امامی گفت:

  سلام من میخواستم موکت های منزل بدم بشورن آیا لکه های جوهرم که ریخته موکت ها میره چون مال اتاق کودکه

  1. مبل شو گفت:

   سلام. لکه های جوهر ممکنه تمیز نشه چون بافت موکت جوهر به خودش گرفته باعث تغییر رنگ موکت شده

 5. فاطمه قهرمانی گفت:

  خیلی ممنون از کار خوبتون
  از اونجایی که یبار دیگه کار موکت شویی انجام دادم ولی متاسفانه درست واسم انجام ندادن برعکس آقای شیری از مجموعه مبل‌شو و همکاراشون اومدن عالی بود کارشون

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتمادتون باعث افتخاره

 6. تهرانی گفت:

  خیلیی راضی بودم ممنون ازتون

 7. شفایی گفت:

  هم کار مبل شویی و هم موکت شویی بسیار خوب انجام دادید ما که مشتریی شدیم

 8. مبل شو گفت:

  ممنون از شرکت مبل شو که کار شستشو موکت شرکت مارو انجام دادن قبلا یه شرکت دیگه اومده بودن که با این دستگاه های کوچیک انجام دادن تمیز نشد که هیچ زمان زیادیم وقت برد

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از شما باعث افتخاره رضایت شما هدف ماست

 9. مبل شو گفت:

  شما کار شستشو موکت تئاتر هم انجام میدید؟

  1. مبل شو گفت:

   سلام بله شستشو موکت آمفی تئاتر سینما و… انجام میشه

 10. مبل شو گفت:

  ممنون از ازتون بابت کار واخلاق خوبتون
  شرکت ما 1500 متر موکت داشت که اقای شیری و همکاراشون زحمت کشیدن اومدن کار شستشو موکت انجام دادن و واقعا راضی هستیم

  1. مبل شو گفت:

   باعث افتخاره شرکت مبل شو هستش که شستشو موکت های کل کارگزاری های تهران برعهده داره

 11. شاه حسینی گفت:

  بسیار حرفه ای و با اخلاق هستند ممنون از کار خوبتون

  1. مبل شو گفت:

   باعث افتخاره که تونستیم موکت شویی در محل ب بهترین نحو ممکن انجام بدیم خدمتتون

 12. عدنانی گفت:

  شستشوی موکت سالن همایش وزارت کشور که ۲۵۰۰متر موکت بود آقای شیری زحمت کشیدن اومدن انجام دادن خیلی خوب تمیز شد
  از مواد نانو و شامپو خارجی استفاده میکنن

  1. مبل شو گفت:

   باعث افتخاره که تونستیم موکت شویی در محل ب بهترین نحو ممکن انجام بدیم خدمتتون

 13. حسام گفت:

  هم کار مبل شوییی تون و هم کار موکت تتون عالی بود

  1. مبل شو گفت:

   ممنون از اعتمادتون

 14. علی رضا فرجی گفت:

  موکت شویی با همین دستگاه هایی که عکسشو گذاشتید انجام میدید یا با برس های کوچیک که باهاش مبل شویی هم میکنن؟

  1. مبل شو گفت:

   باعث افتخار شرکت مبل شو است که بتواند خدمات مبل شویی و موکت شویی را به بهترین نحو ممکن به مشتریان خود ارائه بدهد

 15. حسین شاه آبادی گفت:

  هم اخلاقتون خوبه هم کارت موکت شویی به بهترین شکل انجام دادین
  خدا قوت

  1. مبل شو گفت:

   باعث افتخار شرکت مبل شو است که بتواند خدمات مبل شویی و موکت شویی را به بهترین نحو ممکن به مشتریان خود ارائه بدهد

 16. نازیلا رستمی گفت:

  واسه شرکت ما که سالی چن بار موکت شویی انجام میده خیلی قیمت مهمه شرکت مبل شو در مقابل کاری که تحویل مشتری میدن واقعا قیمت منصفانه ای دارن

  1. مبل شو گفت:

   باعث افتخار شرکت مبل شو است که بتواند خدمات مبل شویی و موکت شویی را به بهترین نحو ممکن به مشتریان خود ارائه بدهد

 17. نادری گفت:

  سلام وقت بخیر خدمت مدیریت شرکت مبل شو
  چند تا سوال داشتم ازتون موکت شرکت چسبیده هستش قبلا یک شرکت دیگر اومده بود شستشوی موکت انجام داد اما زیاد راضی نبوده‌ایم شما چه فرقی با دیگر شرکت‌ها دارید و آیا قیمتی که پشت گوشی طی می‌کنید همینی هستش که در موقع کارم آن را دریافت می‌کنید یا نه اینجا قرار است افزایش قیمت پیدا کند چون قبلاً که اومده بودن از قیمت شستشوی موکت در محل که طی کرده بودیم بیشتر دریافت کردن

  آیا موکت شویی در محل را با همین دستگاه که داخل سایت عکسش را گذاشته‌اید انجام می‌دهید یا نه با این دستگاه‌های کوچک است؟!

  1. مبل شو گفت:

   سلام و عرض ادب شرکت مبل شو بیشتر از ۱۰ سال است در حوزه مبل شویی در محل و موکت شویی در محل فعالیت دارد.

   داخل سایتمون بیشتر از ۱۰۰ نمونه کارقرار دادیم که مشتری جهت اطمینان می‌تواند آنها را تماشا کند.
   شرکت مبل شو دارای نماد اعتماد در حوزه کاری مبل شویی در محل و شستشوی موکت در محل با دستگاه است جهت استعلام از نماد می‌توانید به فوتر سایت مراجعه نمایید.
   بابت قیمتم تمام قیمت‌های موکت شویی در محل داخل سایت شفاف درج شده است و بیشتر از این از شما گرفته نمی‌شود.

 18. قلی پور گفت:

  شرکت مبل شو مواد شوینده ای که بابت شستشوی موکت در محل استفاده میکنن واقعا عالیه

  موکت شویی در محل رو هم با همین دستگاهیی که عکسشو داخل وب سایت قرار دادن انجام میدن

  ممنون ازتون خدا قوت 🙏🌹

  1. مبل شو گفت:

   باعث افتخار شرکت مبل شو است

 19. شرکت:فناوری اطلاعات… گفت:

  ممنون از تیم حرفه ای و کار بلدتون.
  شستشوی موکت شرکت مارو بچه های مبل شو انجام دادن
  خیلی راضی بودیم.
  چیزایی های که باعث میشه که باز از خدمات موکت شویی در محل شرکت مبل شو استفاده کنیم حرفه ای بودن، اخلاق خوب، دلسوزی در کار، مواد شوینده خارجی و قیمت منصفانه این شرکت هستش.

  خواستم اینجا گوشه از زحمت های شمارو جبران کرده باشم با نظر دادنم

  پیروز و سر بلند باشید

  1. مبل شو گفت:

   سلام و عرض ادب
   ممنون از لطف و محبت شما
   سرمایه ما مشتری های مثل شما هستن
   شرکت مبل شو تمام تلاش خودشو در راسته انجام خدمات موکت شویی در محل و شستشوی صندلی اداری مبل شویی و دیگر خدمات به بهترین نحوه ممکن اراعه بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *